Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:
«Гаряча лінія» оперативного штабу

Новини Головного територіального управління юстиції

Інформуємо...

 Бажаєте дізнатись про дію Закону #ЧужихДітейНеБуває на Дніпропетровщині? Тоді мерщій переглядайте сюжет Першого Криворізького телеканалу!

...читати далі

Інформуємо...

Про що саме вчора говорили представники органів юстиції на передачі "Грані" на 34 телеканалі - дивіться у сюжеті!


#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО

#ЧужихДітейНеБуває

#ВідповідальнеБатьківство 

...читати далі

РЕГІОНАЛЬНИЙ ШТАБ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З КООРДИНАЦІЇ, МОНІТОРИНГУ ТА КОНТРОЛЮ ЗА СТАНОМ ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ ПРО СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ ДІЄ!

РЕГІОНАЛЬНИЙ ШТАБ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З КООРДИНАЦІЇ, МОНІТОРИНГУ ТА КОНТРОЛЮ ЗА СТАНОМ ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ ПРО СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ ДІЄ!
 
19 березня 2018 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області відбулось чергове засідання регіонального штабу Дніпропетровської області з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів. Участь у засіданні прийняли начальник Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Леонід Маньковський, начальник Управління державної виконавчої служби Андрій П’ятницький, начальник Управління територіальної оборони оперативного командування «Схід» Сергій Калашніков, голова апеляційного суду Дніпропетровської області Наталія Деркач та начальник територіального управління Державної судової адміністрації України в Дніпропетровській області Ганна Ігнатьєва.
 
...читати далі

АНОНС!

 АНОНС! 

Сьогодні, 21 березня 2018 року, в ефірі 34 телевізійного каналу будуть обговорюватися питання стосовно реформи судової системи. Окрім цього, заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Андрієм П’ятницьким буде висвітлено коло питань стосовно стану виконання рішень про стягнення аліментів у Дніпропетровській області, про що детальніше можна дізнатися під час перегляду програми “Грані” о 18:55.
 
#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО
#ЧужихДітейНеБуває
#ВідповідальнеБатьківство
...читати далі

УНИКАТИ ВИНИКНЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ В ХОДІ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ ПРО БАНКРУТСТВО – ЛЕГКО

 УНИКАТИ ВИНИКНЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ В ХОДІ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ ПРО БАНКРУТСТВО – ЛЕГКО! 

21 березня 2018 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області відбулася спільна нарада за участі начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Леоніда Маньковського, заступника начальника Управління з питань нотаріату та банкрутства  – начальника відділу з питань банкрутства Тамари Бабієнко, завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Віктора Вівденка, заступника голови господарського суду Дніпропетровської області Ніни Камші, заступника начальника юридичного відділу управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Тетяни Радкевич, заступника директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації – начальника управління трудових відносин зайнятості населення та умов праці Юрія Петренка. 
...читати далі

ГРОМАДЯНАМ ПРО ЇХ ПРАВА З ВУСТ ДЕРЖАВНИХ НОТАРІУСІВ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ

 ГРОМАДЯНАМ ПРО ЇХ ПРАВА З ВУСТ ДЕРЖАВНИХ НОТАРІУСІВ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ

Державні нотаріуси Дніпропетровщини продовжують інформувати наших громадян про основні права та механізми захисту цих прав. 
Саме сьогодні, 21 березня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Четвертої дніпровської, Четвертої криворізької та Зеленодольської державних нотаріальних контор проведено інформаційну правороз`яснювальну роботу.
...читати далі

ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

 ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН 

Сьогодні, 21 березня 2018 року, на базі Новомосковської районної державної нотаріальної контори відбувся виїзний прийом громадян за участі начальника Управління з питань нотаріату та банкрутства Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Сергія Віхрова.
...читати далі

Увага!

 На виконання наказу Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області від 19.05.2016 року № 359/8 «Про затвердження графіку особистого прийому громадян керівниками та спеціалістами апарату Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області» повідомляємо, що 22 березня 2018 року відбудеться особистий прийом ......

...читати далі

Увага!

 21 березня 2018 року об 11 годині в приміщені Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області відбудеться спільна нарада з представниками Дніпропетровської ОДА, УПФУ в Дніпропетровській області, ГУ ДФС у Дніпропетровській області, Господарського суду Дніпропетровської області та арбітражними керуючими.

 Тема наради:

1. «Погашення кредиторських вимог та тривале перебування підприємств в процедурі банкрутства».

2. Відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення та усунення їх наслідків.

 Під час наради будуть розглянуті проблемні питання, які виникають в ході провадження у справі про банкрутства, а також при погашенні кредиторських вимог, в тому числі заборгованості по заробітній платі перед працівниками підприємств – банкрутів та визначені шляхи їх вирішення та проаналізовано Закон України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII, а саме відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення та усунення їх наслідків.

...читати далі

Увага!

 На виконання наказу Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області від 29 грудня 2017 року № 1066/8 «Про затвердження графіку виїзних прийомів громадян керівниками апарату Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області на І півріччя 2018 року» (зі змінами) повідомляємо, що 21 березня 2018 року відбудеться виїзний прийом начальника Управління з питань нотаріату та банкрутства Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Віхрова Сергія Володимировича у Новомосковській районній державній нотаріальній конторі, за адресою: м. Новомосковськ, пл. Героїв, 1, з 11:00 до 13:00.

...читати далі

ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
 
На виконання графіку проведення виїзних прийомів громадян керівниками апарату управління юстиції на І півріччя 2018 року та в рамках реалізації в Україні загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» 20.03.2018 у приміщенні Новомосковського бюро правової допомоги заступником начальника ГТУЮ з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Тимофієм Дудіним та заступником начальника
Управління - начальником відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Русланом Русаковим, спільно з керівником бюро Тамарою Білоконь було проведено виїзний прийом громадян.
За результатом вказаного прийому були надані змістовні консультації 2 громадянам з питань існуючих механізмів захисту майнових прав на земельну ділянку та щодо процедури оскарження бездіяльності працівників правоохоронних органів.
 
#ЯМАЮПРАВО!
#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО
#БПД

  

...читати далі

ВІДПОВІДІ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЖИТЕЛІВ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ

Павле Дмитровичу, вирішили з чоловіком розлучитися. Маємо двох діток. Скажіть, для того, щоб я могла отримувати аліменти на дітей, треба звертатися до суду, чи можна якось визначитися без цього?

Ганна Іванчук 

...читати далі

Аліменти не сплатив – суд роботи присудив!

 Аліменти не сплатив – суд роботи присудив!

Вперше в історії України Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» від 07.12.2017 № 2234-VIII, який набув чинності 6 лютого 2018 року, запроваджено новий захід впливу на злісних неплатників аліментів шляхом притягнення їх до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт, що передбачено статтею 183¹ КУпАП.
...читати далі

Інформуємо...

 На виконання наказу Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області від 29 грудня 2017 року № 1066/8 «Про затвердження графіку виїзних прийомів громадян керівниками апарату Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області на І півріччя 2018 року»(зі змінами) повідомляємо, що 20 березня 2018 року відбудеться виїзний прийом заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Дудіна Тимофія Миколайовича та заступника начальника управління – начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Русакова Руслана Вікторовича у Новомосковському бюро правової допомоги, за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 12, з 12:00 до 13:00.

...читати далі