Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:
«Гаряча лінія» оперативного штабу

Новини Головного територіального управління юстиції

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ!

 Міністерство юстиції в рамках проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права організовує Всеукраїнську

науково-практичну інтернет-конференцію (другу щорічну):

«Роль Міністерства юстиції України в модернізації вітчизняної правової системи»

...читати далі

СЕМІНАРИ ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ М. ДНІПРО

В  рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» представниками Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області разом з членами Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області активно проводяться семінари для безробітних Соборного та Центрального районів м. Дніпро.
Так, протягом поточного тижня членами Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області проведено три виїзних семінари у центрах зайнятості 12, 17 та 20 жовтня.
Темами, на які диспутують студенти разом з безробітними, є «Жінка на ринку праці», «Особливості зайнятості молоді», а також «Легальна зайнятість».
Лекторами підготовлено цікаві презентації на задані теми, після чого проведено диспути з учасниками заходу.
Нагадаємо, що кожного дня представники Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області плідно працюють над правовою освітою населення, одним з етапом якої є безпосереднє просвітництво у сфері прав трудящих.
Отже, продовжуємо свою почесну правоосвітню місію та несемо правову культуру в маси!
...читати далі

Увага!!!

 25 жовтня 2017 року об 14.15 в актовій залі Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, що знаходиться за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 21-А буде проведено семінар для осіб, відповідальних за додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів в облдержадміністрації та її структурних підрозділах на тему: «Порядок подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію» (реєстрація учасників розпочнеться о 14:00).

 Заявку на учать у семінарі необхідно подати до Головного територіального управління юстиції на електронну адресу npa-just@ukr.net або за телефоном 47-12-87, вказавши ПІБ та посаду відповідальної особи (контактна особа – Юрова Валерія Олександрівна). 

...читати далі

Інформуємо...

 Сьогодні, 19.10.2017, на базі Петриківського бюро правової допомоги відбувся виїзний прийом громадян начальника відділу з питань нотаріату Управління з питань нотаріату та банкрутства Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Куніциної Марини Миколаївни. 

 Окрім консультативної, цей виїзний прийом мав також правопросвітницьку місію, адже Куніциною М.М. було розповсюджено інформаційно-правові буклети, що розроблені в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

...читати далі

Увага!

 На виконання наказу Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області від 05 липня 2017 року № 662/8 «Про затвердження графіку виїзних прийомів громадян керівниками апарату Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області на IІ півріччя 2017 року» (зі змінами) повідомляємо, що 20 жовтня 2017 року відбудеться виїзний прийом .......

...читати далі

Продовжується інформування землевласників та землекористувачів області про способи захисту земель та врожаю від рейдерів! Цього разу – в смт. Томаківка

 На базі Томаківської райдержадміністрації 18 жовтня 2017 року відбувся семінар з питань захисту майнових та корпоративних прав землевласників та землекористувачів.

 У вказаному заході взяли участь: заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації ГТУЮ у Дніпропетровській області Тимофій Дудін, директор Регіонального центру з надання БВПД Людмила Яцуба, директор Нікопольського МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Федоров, заступник начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації ГТУЮ у Дніпропетровській області Кристина Потапова та аграрії смт. Томаківка та Томаківського району.

 
 
...читати далі

Інформуємо...

 На Дніпропетровщині у день Покрова Пресвятої Богородиці стали на рушник 53 пари молодят, а батьки зареєстрували народження 4 діток - двох дівчат та двох хлопчиків!

 Цей святковий день об'єднав у своєрідний весільний флеш-моб і трьох наших відділів-іменинників - Покровський районний відділ ДРАЦС ГТУЮ у Дніпропетровській області, Покровський районний у м.Кривому Розі відділ ДРАЦСПокровський міський відділ ДРАЦС ГТУЮ у Дніпропетровській області

 А на центральній площі Покрова, у День народження рідного міста, взяли шлюб одразу чотири подружні пари. Вперше за всю історію міста розділити радість події з молодятами могли численні містяни, які стали почесними свідками.

 Обряд реєстрації шлюбу з усіма весільними атрибутами і зворушливою атмосферою, - обручки, які оберігали янголята, слова кохання, квіти, - відбувся біля Лавки закоханих. 

 Молодих подружжів привітали рідні, друзі та представники влади, благословляючи на довгу щасливу долю.

...читати далі

Увага!

 18 жовтня 2017 року о 12.00 год. відбудеться виїзд Мобільної точки доступу з надання безоплатної правової допомоги землевласникам та землекористувачам до Томаківського бюро правової допомоги за адресою: Томаківський район, смт. Томаківка, вул. Лесі Українки, 41.

 Консультування з питань застосування антирейдерського законодавства та шляхів захисту майнових прав землевласників та землекористувачів здійснюватимуть начальник ГТУЮ у Дніпропетровській області Маньковський Л.К., директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області Яцуба Л.О., заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації ГТУЮ у Дніпропетровській області Дудін Т.М., заступник начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації ГТУЮ у Дніпропетровській області Потапова К.В. та в.о. начальника відділу бюро Нестеренко О.В. 

 Додатково зазначаємо, що задля максимальної ефективності у вирішенні практичних проблем бажано при собі мати документи, що є важливими для вирішення конкретної проблеми.

...читати далі

Інформуємо...

  Начальником Управління з питань нотаріату та банкрутства Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Віхровим Сергієм Володимировичем на виконання п. 3 Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та відповідно до графіку виїзних прийомів громадян керівниками апарату Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області на II півріччя 2017 року,  18 жовтня 2017 року проведено виїзний прийом громадян у смт. Магдалинівка. 

...читати далі

Увага!

 На виконання наказу Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області від 05 липня 2017 року № 662/8 «Про затвердження графіку виїзних прийомів громадян керівниками апарату Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області на IІ півріччя 2017 року» (зі змінами) повідомляємо, що 18 жовтня 2017 року відбудеться виїзний прийом начальника Управління з питань нотаріату та банкрутства Віхрова Сергія Володимировича до Магдалинівської державної нотаріальної контори, за адресою: смт. Магдалинівка, вул. Центральна, 32, з 11:00 до 13:00.

...читати далі

ВІДПОВІДІ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЖИТЕЛІВ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ

 Повернення коштів, викрадених з платіжних карток

Добрий день, пане Міністре! Нам видали пенсійні картки, тепер всі бояться, що у них можуть викрасти картки і зняти з них гроші, бо в газеті писали, що таке вже було. Скажіть, що робити в таких випадках і чи можна повернути викрадені з картки гроші?
Олексій Наумов
Що робити, якщо викрали картку?
Після виявлення факту втрати банківської картки або появи підозри, що за вашим рахунком були проведені платежі, які ви не робили, негайно повідомте про це банк.
Як правило, це можна зробити зателефонувавши на телефон гарячої лінії банку, через систему онлайн обслуговування в мережі Інтернет або ж особисто, відвідавши відділення банку.
Більш конкретно способи сповіщення банківські установи прописують у договорах.
 
Зверніть увагу!
До моменту повідомлення користувачем банку ризик збитків від здійснення операцій та відповідальність несе користувач.
А з часу повідомлення банку ризик збитків від здійснення операцій несе вже банк.
 
Що має зробити банк?
Банк, який випустив банківську картку, отримавши повідомлення або заяву про втрату банківської картки або ж про платежі, яких власник картки не виконував, зобов'язаний:
-       ідентифікувати користувача,
-       зафіксувати обставини ситуації,
-       зафіксувати дату, годину та хвилини його звернення.
При цьому банк зобов'язаний негайно зупинити здійснення операцій з використанням банківської карки.
Залишок коштів на рахунку за дорученням власника рахунку перераховується на інші рахунки або видається готівкою.
 
...читати далі

У М. ПАВЛОГРАД НА БАЗІ ПАВЛОГРАДСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ БПД ПРОВЕДЕНО СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» 12 жовтня 2017 року відбувся 18-ий виїзд Мобільної точки доступу з надання безоплатної правової допомоги до Павлоградського місцевого центру з надання БПД. Спільне консультування громадян проводилося начальником Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Дніпропетровській області Василишиною А.П., заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації ГТУЮ у Дніпропетровській області Потаповою К.В. та працівниками центру. 
Всі охочі отримали консультації, зокрема, з питань порядку укладання договору купівлі-продажу об’єкта нерухомого майна та істотних умов правочину, порядку нарахування та сплати єдиного податку працюючим пенсіонерам, визначення ставки земельного податку за земельну ділянку під дачним будинком.

#MinJust4U
#ЯМП!
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#МінЮст
#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО
#SUCCESSFUL_CASES_OBLJUST_DP
#SUCCESSFUL_CASES_JUSTICE
 
 

 

...читати далі

ІНФОРМУЄМО

У приміщенні Павлоградської райдержадміністрації 12 жовтня 2017 року проведено робочу зустріч представників обласної юстиції з Першим заступником голови Павлоградської райдержадміністрації Красновим О.С. для з’ясування проблемних питань у сфері захисту законних майнових та корпоративних прав землевласників та землекористувачів м. Павлоград та Павлоградського району. Окремо було обговорено діяльність оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя на території Дніпропетровської області та мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги. В ході робочої зустрічі досягнуто домовленості щодо невідкладного обміну інформацією про спроби протиправного захоплення землі та врожаю на території району для вжиття заходів реагування.

#MinJust4U
#ЯМП!
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#МінЮст
#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО
#SUCCESSFUL_CASES_OBLJUST_DP 

#SUCCESSFUL_CASES_JUSTICE 

...читати далі