Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...
16 грудня 2015 року проведено підсумкове засідання Міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення при Дніпропетровській обласній державній адміністрації. Відповідно до порядку денного були розглянуті наразі актуальні питання «Основні засади діяльності регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини», яке висвітлила перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, представник Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у Дніпропетровській області, заступник голови ради – Захарова Ольга Валеріївна.
Хотілось би звернути увагу, що у зв’язку зі змінами які наразі відбулися в законодавстві, яке стосується правил дорожнього руху, на розгляд було винесено додаткове питання «Європротокол – що це?» розкрив його Маслюк Вячеслав Валерійович – старший інспектор Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області. Крім того, планується включення цього управління до складу МКМР.
Крім того, начальник відділу реєстрації нормативно - правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області доповіла про підсумки проведення на території області Всеукраїнського тижня права у період з 07 по 11 грудня 2015 року. Берелет Альона Вадимівна – провідний спеціаліст відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області доповіла про реалізацію у 2015 році рекомендацій Міжвідомчої координаційно – методичної ради з правової освіти населення при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.
Необхідно наголосити, що завдяки активній та консолідованій співпраці членів ради, розгляду завжди нагальних, проблемних питань, а також завдяки їх реальному вирішенню Міжвідомчою координаційно-методичною радою з правової освіти населення при Дніпропетровській обласній державній адміністрації проводяться різноманітні правоосвітні заходи, віднаходяться новітні шляхи для підвищення рівня правової обізнаності громадян.