Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...
10 грудня 2015 року, за ініціативою Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, в рамках співпраці з Дніпропетровським національним університетом імені Олеся Гончара, з нагоди проведення Всеукраїнського тижня права, було проведено  міський чемпіонат з брейн-рингу для студентів-правників вищих навчальних закладів міста.
Захід відбувався в актовому залі Палацу студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.
Під час проведення етапів конкурсу командам були поставлені питання які включали в себе норми кримінального, цивільного та адміністративного судочинства. Також один з етапів полягав у творчому завдані. Кожна з команд, шляхом жеребкування, отримала певну тезу на правову тематику. Після цього учасникам команд надавався час для підготовки переваг та недоліків тверджень, висвітлених у тезі. Після підготовки, члени команд по черзі презентували переваги та недоліки тези своєї команди. Зокрема тези стосувались основних реформ Міністерства юстиції України, а саме реформування системи примусового виконання рішень та ведення інституту приватних виконавців, також було висвітлено питання щодо отримання нотаріусами повноважень реєстрації бізнесу та нерухомого майна.
За підсумками проведення міського чемпіонату з брейн-рингу перше місце зайняла команда Університету митної справи та фінансів, друге – команда Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, третє – команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Команди-переможці були нагороджені грамотами Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області. Також управління подяками виказана вдячність за плідну співпрацю та вагомий внесок у підвищенні рівня правої обізнаності молоді регіону членам журі брейн-рингу.
Кожна з команд на протязі всіх конкурсів проявляли не аби які інтелектуальні здібності в сфері права, демонстрували вміння працювати в команді, та разом з тим у кожного з учасників була можливість проявити себе як особистість.
Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області дякує за активну участь у проведенні вищевказаного заходу Координаційній раді молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області, Дніпропетровському національному університету імені Олеся Гончара, Університету митної справи та фінансів, Дніпропетровському державному університету внутрішніх справ.