Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо


Інформуємо
15 листопада 2019 року на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за ініціативи Громадської ради при МВС України відбулася науково-практична конференція «Дискусійні питання застосування антикорупційного законодавства».
До обговорення проблемних питань у сфері запобігання та протидії корупції долучилися вчені з України, Польщі, Литви та Казахстану, представники державних, судових та правоохоронних органів України.
Приєдналася до них і перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, кандидат юридичних наук, Ольга Захарова.
Учасники конференції були одностайні у тому, що проблема протидії корупції є однією з найактуальніших для нашої держави. Об’єктивні фактори її розвитку свідчать про те, що корупція створює суттєву небезпеку для життєдіяльності суспільства, і на сьогодні масштаби її поширення становлять реальну загрозу національній безпеці. Саме тому завдання запобігання корупції розглядаються нині як загальнодержавні та пріоритетні, оскільки ефективна боротьба з цим негативним суспільним явищем можлива лише за умов створення та реалізації належних механізмів організаційно-правового забезпечення здійснення реформ, спрямованих на попередження корупції в органах влади та активну участь у них громадськості.
У ході конференції розглядалися питання зарубіжного досвіду протидії корупції в умовах глобалізованого суспільства, особливості застосування норм Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також особливості застосування норм Кримінального кодексу у вітчизняній та міжнародній практиці. 
Результатом конференції стали рекомендації у вигляді резолюції, які будуть корисними і для законотворчої системи, і для державних інституцій.