Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо


Інформуємо
 

Як студенту стати громадським радником, - дізналися на Дніпропетровщині

 

На території України з легкістю можна отримати правову допомогу в обласних центрах та великих містах, однак, на жаль, ситуація є зовсім протилежною у віддалених селах, районах тощо. Саме тому з 2018 року в Україні почав діяти такий інститут, як громадські радники, які не є юристами, не вирішують складні юридичні питання, проте розуміються на правових проблемах та знають, куди звернутися за допомогою. Тобто, вони можуть порадити, як діяти у тому чи іншому питанні та пояснити це зрозумілою для пересічних громадян мовою.
Тож, сьогодні, представники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти юстиції Дніпропетровщини провели для студентів Дніпровського національного університету ім. О. Гончара зустріч «Громадський радник: доступ до правової допомоги у кожну громаду». Фахівці юстиції розповіли, що стати параюристом може кожен, хто має бажання творити позитивні зміни у суспільстві, здатний вчитися та навчати, а також спілкуватися з мешканцями громад на якісному рівні.
 

Для цього необхідно подати свою кандидатуру на конкурс та успішно його пройти! Наразі в Україні діють 137 громадських радників. Також розповіли, перевірити, чи діють параюристи у їхній громаді можна за посиланням; http://bit.do/feA2h.

У разі виникнення питань звертайтеся на електронну адресу: gromadskiradnyky@gmail.com.