Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо


Інформуємо
Фестиваль «МАМА+Я» об‘єднав небайдужих!
Кожна дитина має право на сім’ю, щасливе дитинство, на турботу та піклування. Проте, на жаль, багато дітей через певні життєві обставини позбавлені батьківської турботи та любові. Для них батьки - це вихователі та прийомні родини. Аби такі діти могли соціалізуватися, розвиватися, отримати тепло та любов від небайдужих, благодійний фонд «МАМА плюс Я» проводить вже XIII фестиваль «Мама+Я», спрямований на допомогу дітям-сиротам, прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу. Звичайно, що органи юстиції Дніпропетровщини приєдналися до цього чудового фестивалю, аби подарувати цим дітям святковий настрій та розповісти все про права та обов’язки в інтерактивній формі.
Для наймолодших учасників фестивалю фахівці юстиції підготували правову розмальовку, завдяки якій вони могли вивчити одне з прав, яке вони мають. Також дітлахи заповнювали «Карту прав дитини», адже всі діти мають знати, що в них є право на: освіту, турботу та піклування, відпочинок, безпеку, інформацію, медичну допомогу, безпечне довкілля тощо. Поряд з цим зазначили, що в кожного громадянина є ще й певні обов’язки, які потрібно виконувати, зокрема, поважати думку інших, захищати слабких, бути справедливим та толерантним, поважати інших, сумлінно навчатися тощо.
Радіємо, що могли стати частиною такого прекрасного заходу, адже діти - це наше майбутнє. Щиро віримо та сподіваємося, що отримані правові знання допоможуть цим щирим та неймовірним дітям не лише реалізувати свої права, а й у випадку необхідності, захистити їх.
А сьогоднішній фестиваль вкотре підтвердив, що чужих дітей не буває!