Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо


Інформуємо
Молодіжний правовий табір Legal Camp "FOUR SEASONS" користується шаленою популярністю серед студентської молоді у будь -яку пору року!
 
І сьогодні чергову секцію було проведено у Центрі правової освіти, що діє за ініціативою органів юстиції Дніпропетровщини в Університеті митної справи та фінансів.
А йшлося сьогодні, по-перше, про ключові напрямки діяльності органів юстиції. Для молоді не є дивиною, що юстиція супроводжує будь-якого громадянина від народження і все життя, а ось можливість оскарження дій реєстратора через спеціальну комісію, що діє при територіальному управлінні юстиції, - для студентів було справжнім відкриттям!
Величезний спектр послуг, які можна отримати не виходячи з дому, тобто он-лайн, сучасні OPEN SPACE та Центр виконання рішень, - це і не тільки цікавило сучасну студентську молодь.
Проте не менший інтерес викликало спілкування із запрошеними представниками Патрульної поліції!
Як діяти при спілкуванні з поліцією, які повноваження мають сторони цього спілкування, що таке поверхневий огляд, - все це компетентно, цікаво, з прикладами із професійних ситуативних моментів, розповіли поліціянтки-лекторки.
Проте головне для всіх те, що чергова секція пройшла знов на позитивній хвилі спілкування та взаємоповаги!
До нових зустрічей у серпні!