Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

Сьогодні фахівці юстиції Дніпропетровщини відвідали міський табір на базі Дитячого центру «Кмітень», де провели правопросвітницький захід «Права дитини». Під час заходу діти дізналися про права, які вони мають, зокрема, право на освіту, відпочинок, турботу та піклування, безпеку, інформацію тощо. А реалізувати отримані знання на практиці малеча змогла шляхом участі у казковому судовому процесі. Незважаючи на юний вік, діти гарно впоралися із цим завданням та вірно вирішили, які права Попелюшки, Білосніжки та Червоної Шапочки було порушено. 
Не оминули увагою і проблему булінгу серед дітей, тому розповіли механізми протидії, що робити, якщо став свідком чи жертвою цього явища, а також про відповідальність, що передбачена законодавством за його прояви.
А поки дітлахи вивчали права, представники юстиції розповіли вихователям центру про загальнонаціональний правопросвітницький проєкт «Я МАЮ ПРАВО!», зокрема, про те, як отримати податкову знижку на навчання, скористатися послугою «Муніципальна няня» та як поїхати з дитиною за кордон, якщо один із батьків боржник з аліментів. 
По завершенню діти отримали не лише гарний настрій, корисні знання, а й правові розмальовки.