Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо


Інформуємо

29 травня 2019 року, на передодні відзначення Дня захисту дітей, перша заступниця очільника органів юстиції Дніпропетровської області Ольга Захарова спільно з представником нотаріальної спільноти області, в особі приватного нотаріусу Дніпропетровського міського нотаріального округу Валентини Лозенко, відвідали вихованців навчально-реабілітаційного центру «Горлиця». Вже традиційно цей захід протягом багатьох років проводиться за сприянням Управління Служби безпеки України у Днiпропетровськiй областi і цього року ми зустрілися у закладі «Home Park Dnepr», що знаходиться у міському парку відпочинку ім. Т.Г. Шевченка. 
«Впевнена, що цей навчальний рік, який вже позаду, приніс в скарбничку кожного з вас нові досягнення та здобутки! Ви стали доросліші, кмітливіші, і як завжди з повагою та любов’ю ставитеся до своїх вихователів! Ви велика та міцна родина, куди з особливою радістю я вертаюся знов і знов! Низький уклін вашим вихователям за щоденну та кропітку працю! Адже кожен з вас – це частинка їх великих сердець!!! Бажаю всім вам міцного здоров’я, позитивних емоцій та таких же щирих посмішок на обличчях як і сьогодні!», - зазначила Ольга Захарова.
Окрім різноманітних ігор, вікторин та конкурсів, діти отримали солодощі, настільні розвиваючі ігри та спортивне знаряддя, щоб їх літо пройшло активно та з користю!
А музей органів юстиції Дніпропетровщини сьогодні поповнився новим експонатом - чудовим кошеням, що власноруч зробили вихованці центру, за що ми їм дуже вдячні! 
А наша взаємодія нехай і надалі вносить в життя вихованців «Горлиці» добро, користь, віру, надію та любов!