Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо


Інформуємо

З нагоди дня Європи фахівці юстиції Дніпропетровщини провели лекції «Бути європейцем - означає сповідувати європейські цінності» для студентів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та Дніпровського національного університету ім. Олесі Гончара. Під час лекцій обговорили основні принципи ЄС, які реалізуються в Україні: демократію; верховенство права; рівні умови для всіх; утвердження суспільства справедливості та турботи; повага до себе та інших; мир.
«Бути європейцем – це не лише мати громадянство європейської країни. Це насамперед означає, що індивід сповідує низку цінностей та намагається жити відповідно до них. А оскільки Україна обрала європейський вектор розвитку, то ми, українці, маємо слідувати йому та дотримуватися цінностей та основних принципів ЄС», - зазначили представники юстиції.
Також серед студентів було проведено вікторину «Що я знаю про Європу?», де вони могли проявити свою обізнаність щодо європейських цінностей та інституцій Європейського Союзу.
Обговорення питань вікторини відбувалося в приємній емоційній атмосфері, де студенти з радістю висловлювали свою думку, ділилися знаннями про європейські організації та міжнародно-правові документи.
А також, присутнім розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та його ключові напрями.