Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо


Інформуємо
14 травня 2019 року Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області прийняло участь у І Всеукраїнському форумі «Право&Свідомість», який проходив у форматі відео конференції одночасно у 5 найбільших містах України – Києві, Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі на базі правового клубу PRAVOKATOR.
Темою зустрічі було обговорення можливостей консолідації спільних зусиль та подальшої співпраці задля формування правової свідомості та культури в суспільстві. Провідні фахівці права прийшли до спільної думки стосовно проблеми недовіри суспільства праву і наразі правові потреби виникають в українців. Важливим моментом обговорення стало питання щодо залучення партнерів до цього, а також методи зацікавлення медіа.
Сумісними зусиллями було напрацьовано велику кількість ідей направлених на розвиток правопросвітництва у нашій державі. Головним проектом який заплановано після проведення форуму є розроблення комплексної стратегії правопросвітництва системи безоплатної правової допомоги, яка згодом має усі шанси стати основою для формування правопросвітницької стратегії для усієї України.