Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

 Відповідальним батькам про відповідальне батьківство!

Неймовірно позитивне спілкування з майбутніми батьками в сімейному консультативному центрі "Аіст"!
Ясна річ, що до цього центру приходять за знаннями, що знадобляться після народження дитини, лише батьки, які дуже відповідально ставляться до батьківства. Проте знати про приємні бонуси з боку держави, якою відповідальне батьківство заохочується, зайвим не буде! Незабаром в цих люблячих родинах з’являться довгоочікувані малюки, а ритм життя сучасних молодих матусь зазвичай дуже високий, тож послуга «Муніципальна няня» є дуже актуальною в умовах сьогодення. Хто може скористатися послугою та хто може бути такою нянею, яким чином укласти контракт з нянею та що для цього потрібно, яка сума витрат повернеться до сімейного бюджету - про це і не тільки дізналися щасливі родини.
Та це не все! Адже і за творчий розвиток малечі держава подбала, оскільки законодавцем передбачено податкову знижку на навчання в орієнтовному розмірі 18%! 
Майбутнє країни - її діточки під надійним правовим захистом, а відповідальні батьки отримують чудову матеріальну мотивацію для того, щоб їх діти навчалися та всебічно розвивалися!