Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо


Інформуємо

Сьогодні представники органів юстиціі спільно з Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області завітали до Січеславської Просвіти. 
«Здоров’я та добробут дитини – найвища цінність, щастя та відповідальність батьків. Надзвичайно важливим є розвиток дитини та створення сприятливих умов для її зростання. Радіємо, що є таке місце, як Просвіта, де проходять дитячі суботи, тут тепло і затишно», - зазначили представники юстиції. Тому поки діти співали, майстрували, слухали казки, батьки часу не гаяли, сприймали корисну інформацію про #ВідповідальнеБатьківство. Поговорили про сплату аліментів, порядку виїзду з дитиною за кордон та податкову знижку на освіту дитини. Найбільш актуальною для присутніх виявилася тема податкової знижки, тому представники юстиції розповіли, що ще донедавна отримати знижку на навчання могли лише студенти-контрактники вищих навчальних закладів та профтехучилищ, або ж їх батьки. Однак після внесення змін до Податкового кодексу України, ініційованих Мін’юстом в рамках проекту #ЧужихДітейНеБуває, перелік закладів значно розширився. Тепер цим правом можуть скористатися і ті, хто сплачує кошти за своїх дітей у закладах дошкільної або позашкільної освіти. Це можуть бути дитячі садки, спортивні секції, музичні школи тощо.
Податкову знижку краще оформити тому, хто офіційно працевлаштований і отримує найбільшу заробітну плату, оскільки розмір податкової знижки залежить від суми сплачених податків, однак не може перевищувати 18%. Сподіваємось, що дізнавшись про пільги, які надаються державою відповідальним батькам, вони неодмінно ними скористаються.
І так! Субота, що корисна для всіх!