Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо


Інформуємо
Про відповідальне батьківство майбутнім мамам та працівникам поліклініки розповіли у м.Дніпро!
 
Сьогодні представники юстиції відвідали Поліклініку «Інтерпайп НТЗ», де провели лекцію на тему «Відповідальне батьківство».
«Підготовка до усвідомленого батьківства та формування почуття відповідальності за народження і виховання дітей є вкрай важливим та необхідним», - зазначили фахівці на початку спілкування.
Продовжили спілкування, обговорюючи можливості, які надає держава відповідальним батькам для виховання та розвитку дитини. Майбутнім матусям та працівникам поліклініки розповіли про послугу «Муніципальна няня», як її можна отримати, хто може бути муніципальною нянею та розмір відшкодування. Також обговорили і податкову знижку на навчання, яка дає можливість повернути суму витрачених батьками коштів на оплату навчання дитини у дитячих садочках, гуртках, секціях, оскільки кожна дитина має право на освіту.
Приємним було й те, що під час заходу присутні почувались в теплій, дружній атмосфері, були активними в дискусіях та з радістю озвучували хвилюючі питання. Сподіваємося, що дізнавшись про нові можливості майбутні батьки та особи, які вже є батьками скористаються новими послугами та покращать своє життя.