Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо


Інформуємо
Чергове засідання Координаційної ради молодих юристів при ГТУЮ у Дніпропетровській області

Сьогодні відбулося чергове засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області.
Представники юстиції розпочали з того, що КРМЮ при Головному територіальному управлінні юстиції в Дніпропетровській області створена з метою координації діяльності, пов’язаної з підвищенням якості підготовки фахівців у галузі права, залучення молодих правників до нормотворчих процесів, здійснення правопросвітницької та правовиховної роботи, формування активної позиції нового покоління юристів. Також розповіли про он-лайн будинок юстиції, за допомогою якого можна подавати документи он-лайн, в тому числі щодо можливості проходження стажування та працевлаштування в Головному територіальному управлінні юстиції в Дніпропетровській області або будь-якому іншому управлінні юстиції.
Під час засідання обговорили питання оновлення складу Ради, включення нових учасників, пропозиції щодо покращення роботи КРМЮ та подальші напрями діяльності. Не оминули і нагальних питань виборчого законодавства: хто є виборцем, які права має, як перевірити себе у списку виборців, як змінити місце голосування та як оскаржити порушення своїх виборчих прав, механізми здійснення цього права.
За результатами зустрічі домовилися про співпрацю управління юстиції та студентської молоді задля здійснення активної правопросвітницької роботи та організації спільних заходів.