Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо


Інформуємо
Семінари з адміністраторами центру надання адміністративних послуг та дозвільних процедур
Працівниками відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації ГТУЮ у Дніпропетровській області проведено семінари, спрямовані на підвищення кваліфікації адміністраторів лівобережного центру надання адміністративних послуг та дозвільних процедур м. Дніпро та адміністраторів ЦНАП Томаківської РДА.
Представниками юстиції, з метою удосконалення знань та надання методичної допомоги адміністраторам центрів надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, в ході проведення заходів були висвітлені питання щодо актуальних змін у чинному законодавстві з питань державної реєстрації, порядку оскарження рішень, дій чи бездіяльності державних реєстраторів та інших проблемних питань державної реєстрації засобів.
В ході семінару працівниками відділу було розповсюджено інформаційні ліфлети щодо оскарження рішень про відмову у державній реєстрації права оренди землі та сервісу СМС-МАЯК.