Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо


Інформуємо
Скажемо булінгу СТОП!
Сьогодні представники юстиції Дніпропетровщини завітали до Ліцею інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті з лекцією «Булінг: поняття, види, відповідальність».
Для того, аби ліцеїсти краще сприйняли та запам’ятали інформацію, фахівцями було продемонстровано презентацію. Розпочали спілкування із обговорення прав, які має дитина, адже базові знання є надійною основою в подальшому житті. Продовжили спілкування активним обговоренням того, що є булінгом, які його види та типові ознаки. Зазначили, що на початку цього року  в Україні почав діяти новий Закон №2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» і введено поняття «булінг» та відповідальність за це явище, яких в українському законодавстві раніше не було.
Особливий акцент зробили на тому, що, якщо дитина стала свідком булінгу, то вона має розказати про це батькам, вчителю, психологу або безпосередньо директору. Окрім цього, дитина може звернутись на гарячу лінію ГО «Ла Страда - Україна»; до соціальної служби з питань сім’ї, дітей та молоді; Національної поліції України; центрів надання безоплатної правової допомоги. Розповіли і про дії керівника закладу освіти у випадку звернення до нього з заявою про вчинення булінгу. Не оминули увагою і відповідальність, адже наразі за вчинення таких дій передбачено штраф від 850 до 1700 гривень або виправні роботи на строк від 20 до 40 годин.  
Про актуальність цієї теми свідчить активне обговорення та запитання з боку учнів. Отримуй корисні знання разом з юстицією нашого регіону.