Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо


Інформуємо

Сьогодні представники органів юстиціі завітали до особливих діточок, які виховуються у великій родині Навчально-реабілітаційного центру «Горлиця» Дніпропетровськоі обласної ради. І приїхали, звичайно ж, з традиційними для тижня Масниці млинцями, а також з корисними яблуками, солодощами та іншими смаколиками, якими так любить ласувати малеча.
Відкриті дитячі посмішки, оченята, які так раді бачити у своєму рідному дитячому будинку гостей, та неймовірний показ справжніх талантів вихованців, які і співають, і танцюють, і вірші розповідають, подарували нам феєрію позитивних емоцій!
Проте діти не тільки розважалися, а й почули важливу інформацію щодо протидії булінгу. Ми впевнені, що у цій міцній, дружній та творчій великій родині немає місця для цькування, але знати про це негативне явище та відповідальність за нього має кожна дитина.
А свої творчі здібності діти вкотре проявили, розмальовуючи млинці кольоровими смачнющими топінгами!
На згадку малечі залишили ми і тематичні розмальовки #СтопБулінг.
Дякуємо керівництво та педагогів «Горлиці» за виховання таких чудових діток, за щоденну кропітку працю, за той безцінний внесок, який вкладається ними у розвиток та становлення дітлахів!♥