Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:
«Гаряча лінія» оперативного штабу
Онлайн чат з питань ДРАЦС

Новини Головного територіального управління юстиції

Інформуємо...

Продовжуємо інформування школярів!
Сьогодні, 22 лютого 2019 року, на базі СЗШ №10 представники юстиції Дніпропетровщини провели інформаційну зустріч з учнями 6-го класу.
В рамках даної зустрічі фахівці розповіли дітям про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та його основні напрями. Звернули увагу на досить поширену в навчальних закладах проблему булінгу, оскільки підлітковий період вважається кризовим, тому що в цей час дитина зазнає кардинальних фізіологічних та психологічних змін. Під час цього періоду у підлітків спостерігається нестабільний емоційний стан, емоції швидко змінюються від нестримного щастя до глибокого нещастя. Самі незначні потрясіння приводять їх до агресії і люті. Часто вони «виливають» весь свій негатив на своїх одноліток. Тому поговорили щодо механізмів протидії булінгу в школі, основи виховання навичок ввічливого ставлення до дорослих та однолітків. І не менш важливо: діти дізналися, куди звертатися за допомогою.
Діти мають знати свої права та вміти їх захищати! 
...читати далі

Інформуємо...

Чимало молодих людей мають можливість самореалізуватися та підвищити свій життєвий рівень. Однак починаючи займатися власним бізнесом чи влаштовуючись на роботу, вони стикаються з проблемами скорочення робочих місць, відсутністю програм соціального захисту, незахищеністю молоді на ринку праці, оскільки контроль з боку держави значно послабився. Тому гостро постає питання молодіжного безробіття.
Саме для того, щоб молодь знала свої права у цій сфері та як їх захищати органи юстиції Дніпропетровщини провели  лекцію для студентів 1-х та 2-х курсів Міжрегіонального вищого професійного училище поліграфії та інформаційних технологій на тему «Молодь на ринку праці» в Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці. А ще в рамках цього візиту фахівці розповіли про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та про його основні напрями. 
...читати далі

Інформуємо...

21 лютого 2019 року відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, де обговорювалися підсумки роботи державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів Дніпропетровської області за 2018 рік.
На порядок денний виносилися питання щодо результатів роботи державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів Дніпропетровської області та стану роботи зі зверненнями громадян за 2018 рік.
Начальником відділу з питань нотаріату ГТУЮ у Дніпропетровській області Віхровим С.В. підведено підсумки роботи за вищевказаний період, а також наголошено на пріоритетних напрямках роботи на цей рік. 
...читати далі

Інформуємо...

Легальне працевлаштування важливе для кожного
21 лютого, на базі Центрального районного центру зайнятості м. Дніпро, представники органів юстиції провели лекцію на тему «Легальне працевлаштування» для осіб, які перебувають на обліку центру.Фахівці розповіли, що відповідно до Конституції України кожен громадянин має право на працю. Обираючи легальну зайнятість, особи можуть бути впевненими в завтрашньому дні, отримують соціальні гарантії, захист їх прав, якщо вони були порушенні. Наприкінці учасники мали можливість задати питання, які їх цікавили. В свою чергу, представники юстиції надали вичерпні відповіді на всі питання, які задавали слухачі.
За результатами зустрічі домовилися провести наступну лекцію на тему «Працевлаштування за кордоном: як вберегтися і не стати жертвою торгівлі людьми». 
...читати далі

Інформуємо...

ЩЕ ОДИН СЕМІНАР З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ В МІСТІ КРИВИЙ РІГ
Сьогодні на базі першого Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту #ЯМАЮПРАВО, проведено семінар з актуальних та проблемних питань, які виникають у сфері державної реєстрації громадських формувань та в сфері взаємодії працівників Центру з Головним територіальним управлінням юстиції у сфері державної реєстрації громадських формувань.
Впродовж семінару надані вичерпні консультації та обговорено нагальні та проблемні питання, які виникали під час прийому документів працівниками Центру для державної реєстрації громадських формувань.
А по завершенню серед учасників заходу було розповсюджено інформаційно-правові ліфлети проекту.
Працюємо на результат! 
...читати далі

Консультація Міністра

Доброго дня! Ми з дружиною виховали двох дітей, нині вони вже дорослі і живуть окремо, але нам хочеться подарувати любов та тепло дитині з дитячого будинку. В Інтернеті міститься багато різної інформації, однак немає розуміння, що за чим робити, куди звертатися та які документи необхідно зібрати? Буду вдячний за поради.  
 З повагою, Сергій Стеценко
 
Що таке усиновлення?
Згідно з українським законодавством усиновлення - це прийняття усиновлювачем у свою сім'ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду, крім випадку усиновлення дитини, яка є громадянином України, але проживає за межами України (в цьому випадку усиновлення здійснюється в консульській установі або дипломатичному представництві України).  
 
Хто підлягає усиновленню?
Усиновленню підлягають діти, які перебувають на обліку як: 
·         діти-сироти;
·         діти, позбавлені батьківського піклування;
·         діти, батьки яких дали згоду на усиновлення.
 
 
...читати далі

Анонс!

СЕМІНАР ДЛЯ АДМІНІСТРАТОРІВ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ!
 На виконання Графіку проведення семінарських занять для адміністраторів центрів з надання безоплатної правової допомоги на 2019 року, повідомляємо, що 20 лютого 2019 року о 10.00 відбудеться семінар для адміністраторів Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Качалова, буд. 2.

    

...читати далі

Анонс!

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ СТРУКТУРНИХ УТВОРЕНЬ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ! 

На виконання Графіку проведення працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формуваньУправління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області робочих зустрічей з представниками структурних утворень політичних партій на січень-лютий 2019 року, повідомляємо, що 19 лютого 2019 року о 10.00 відбудеться робоча зустріч з представниками структурних утворень політичних партій у місті Нікополь, за адресою: м. Нікополь, вул. Патріотів України,163, кім. № 10. 

...читати далі

Увага!

?20 лютого 2019 року відбудеться виїзний прийом начальника Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Василишиної Арзу Парвізівни у Першому Дніпропетровському місцевому центрі з надання безоплатної правової допомоги за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька, 52, з 14:00 до 16:00.
?20 лютого 2019 року відбудеться виїзний прийом начальника відділу правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Моргун Олени Віталіївни у Першому Дніпропетровському місцевому центрі з надання безоплатної правової допомоги за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька, 52, з 14:00 до 16:00.

 
 
...читати далі

Анонс!

14 лютого 2019 року відбудеться виїзний прийом заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області П'ятницького Андрія Васильовича у відділі примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька, 56, з 14:00 до 16:00. 

...читати далі

Анонс!

15 лютого 2019 року відбудеться виїзний прийом  першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Захарової Ольги Валеріївни у Новомосковській районній державній нотаріальній конторі за адресою:  м. Новомосковськ,  пр. Героїв, 1, з 10:00 до 11:00 та у Новомосковській міській державній нотаріальній конторі за адресою: м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 21, з 11:00 до 12:00,
 
15 лютого 2019 року відбудеться виїзний прийом  начальника відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Віхрова Сергія Володимировича у Дніпровській районній державній нотаріальній конторі за адресою: смт Слобожанське, вул. Теплична, 31, з 11:00 до 13:00,
 
15 лютого 2019 року відбудеться виїзний прийом начальника відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Бабієнко Тамари Олексіївни у Павлоградському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Павлоград,  вул. Полтавська, 129, кім. 308-310, з 13:00 до 16:00.
...читати далі

Інформуємо...

Проведено вуличну акцію в Індустріальному районі м. Дніпро
 
Сьогодні, 14 лютого 2019 року, на території житлового масиву «Калинівський», проведено вуличну акцію з інформування громадян щодо використання електронних документів в підрозділі онлайн сервісу «SMS-МАЯК».
Спеціалісти відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації ГТУЮ у Дніпропетровській області розповіли громадянам щодо можливості відслідкувати статус будь-яких об’єктів нерухомого майна у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
А детальніше про сервіс моніторингу реєстраційних дій щодо об’єктів нерухомого майна фізичних та юридичних осіб мешканці та гості міста могли дізнатися з друкованої продукції «SMS-МАЯК», яку було поширено представниками юстиції Дніпропетровщини.

    

...читати далі