Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо


Інформуємо
Відбувся воркшоп з питань перевірок Держпраці!
Високий інтерес до організованого заходу, повністю заповнений зал слухачами, велика кількість запитань від учасників свідчать про те, що обрана тематика носить актуальний характер серед роботодавців та працівників, як установ державного, так і приватного секторів.
Попит на подібні заходи говорить про те, що органи юстиції рухаються вірним правовим шляхом, з акцентуванням уваги на необхідні питання, що турбують наших співгромадян.
У ході зустрічі тренер – начальник Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Толстогузов Андрій Борисович презентував інформацію, що стосується:
·        порядку проведення перевірок Держпраці, дотримання роботодавцями законодавства про працю;
·        прав і обов'язків інспектора та роботодавця під час перевірок;
·        штрафів та їх розмірів, відповідальності роботодавця за порушення трудового законодавства.
Учасниками заходу жваво обговорювалися питання відповідальності за порушення норм трудового законодавства. Тренером з-поміж іншого було зазначено, що санкції не є самоціллю. Більш важливо забезпечити співробітництво з боку роботодавців і надати стимули, які ведуть до позитивного ставлення до вимог трудового законодавства.
Окрім того ознайомитися з презентаційними матеріалами можна за посиланням http://obljust.gov.ua/index.php?page_name=115.html.
Також, серед учасників заходу були розповсюджені роздаткові матеріали – методичні рекомендації та, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» - інформаційні ліфлети, спрямовані на правову допомогу громадянам у питаннях виплати аліментів, виконання рішення суду, виїзд з дитиною за кордон тощо.
Головне територіальне управління юстиції висловлює щиру подяку всім учасникам вказаного заходу та чекає на нові зустрічі!