Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ КОРИНАЦІЙНОЇ РАДИ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА


 ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ КОРИНАЦІЙНОЇ РАДИ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

 ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ КОРИНАЦІЙНОЇ РАДИ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

 21.12.2018 на базі Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулось перше засідання Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства.
 Загалом до складу Координаційної ради увійшли представники органів влади та громадських організацій, а представником від органів юстиції у Дніпропетровській області виступив заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації Тимофій Дудін.
 Ідея створення такої Координаційної ради виникла з метою налагодження ефективної взаємодії громадськості з органами державної влади та місцевого самоврядування та з основним завданням – максимально забезпечити на Дніпропетровщині реалізацію стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства.
 На першому засіданні Координаційна рада окреслила план роботи на 2019 рік, зокрема, започаткування Дня громадянського суспільства, організація щорічних обласних конкурсів «Кращий волонтер року», «Громадська організація року», першість журналістських матеріалів, проведення ІІІ Форуму громадянського суспільства Дніпропетровщини.