Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Людяність перемагає байдужість!


 Людяність перемагає байдужість!

 Людяність перемагає байдужість!

 
 Напередодні Дня Святого Миколая, в рамках Меморандуму про співпрацю Управління ДВС ГТУЮ у Дніпропетровській області та Громадської організації «Центр підтримки молодих жінок», у коворкінгу City Mums, було проведено зустріч з жінками Дніпропетровщини, які залишились самі та виховують дітей із тяжкими захворюваннями.
 Незважаючи на важкі проблеми зі здоров’ям таких дітей, їх байдужі батьки не виконують свій батьківський обов’язок та мають величезні суми заборгованості зі сплати аліментів.
 В межах цього заходу, керівництвом Управління державної виконавчої служби під час теплого спілкування з матусями важкохворих діточок було з’ясовано основні проблемні питання, які виникають у них в процесі взаємодії з державними виконавцями Дніпропетровщини, максимально роз’яснено їх права та основні положення Законів ЧужихДітейНеБуває.
 Крім того, від імені Святого Миколая, важкохворим дітям, які залишились без батьківської підтримки, керівництвом Управління було передано іграшки та солодощі.
 Дякуємо співробітникам коворкінгу City Mums за можливість у зручних та комфортних умовах поспілкуватися з мамами та привітати із святом діточок!