Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

У Дніпрі відкрився перший Молодіжний правовий табір Legal Camp «Four seasons»


 У Дніпрі відкрився перший Молодіжний правовий табір Legal Camp «Four seasons»

 У Дніпрі відкрився перший Молодіжний правовий табір Legal Camp «Four seasons»

 Сьогодні, в рамках проведення на території регіону Всеукраїнського тижня права, відкрито Молодіжний правовий табір Legal Camp «Four seasons», метою якого консолідація активної молоді у сфері захисту прав людини. До табору зареєструвалися як студенти-правники, так і студенти вищих технічних навчальних закладів.
 Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції Ольга Захарова привітала присутніх та зазначила, що цей проект працюватиме навіть влітку, тобто цілий рік студентська молодь зможе отримувати нові знання. «Проте це не просто теоретичні курси, цей табір надасть можливість пройти і майстер-класи від провідних фахівців з різних галузей. Ми маємо великі плани щодо роботи цього табору. Так, незабаром планується відкриття дискусійної кімнати, де можна бути розвивати навички аргументованого відстоювання власної точки зору», - зазначила Ольга Захарова.
 А сьогодні тематика нашої першої зустрічі в зимовій секції «Все про права і не тільки». Перегляд всесвітньо визнаної кінострічки про права людини від Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова, цікава інформація від спікера заходу адвоката Наталії Олейнікової, неймовірно дружня атмосфера при спілкуванні, активний діалог та обговорення різноманітних життєвих ситуацій – саме так відкрито зимову секцію табору!