Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +38056 746 08 91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Увага!


Увага!

 У зв’язку зі змінами, які відбулись у сфері державної реєстрації актів цивільного стану згідно з підпунктом 3 пункту 1 розпорядження Кабміну від 16.05.2014 № 523-р та наказом Міністерства юстиції України від 29.08.2018 № 2825/5 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 29.08.2018 за № 979/32431 (далі – Наказ), інформуємо про наступне.

 Наказом установлено, що адміністративні послуги з державної реєстрації шлюбу, розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке не має дітей, зміни імені, внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання можуть надаватися через центри надання адміністративних послуг, утворені згідно із Законом України «Про адміністративні послуги», які забезпечують прийом заяв на отримання відповідних адміністративних послуг та видачу документів за результатами їх розгляду у випадках, передбачених правилами проведення державної реєстрації актів цивільного стану, внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, затвердженими Міністерством юстиції України.

 Адміністративні послуги з державної реєстрації народження відповідно до частини першої статті 122, частини першої статті 135 Сімейного кодексу України, смерті надаються через центри надання адміністративних послуг, утворені згідно із Законом України «Про адміністративні послуги», виключно у разі звернення заявників із заявою про державну реєстрацію народження, поданою не пізніше одного місяця від дня народження дитини, та за наявності можливості надання органами державної реєстрації актів цивільного стану послуг з державної реєстрації народження та смерті у строки, визначені законом.

 

Надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через центри надання адміністративних послуг у Дніпропетровській області здійснюватиметься в містах: Дніпро, Кам’янське та Кривий Ріг.

Під час спільних зустрічей представників Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області та виконавчих органів Дніпровської, Кам’янської та Криворізької міських рад досягнуто домовленостей щодо реалізації положень Наказу.

 

Через Центр надання адміністративних послуг м. Дніпра спільно вирішено розпочати поетапне запровадження надання адміністративних послуг відділів державної реєстрації актів цивільного стану із:−                   державної реєстрації народження відповідно до ст. 133, ч.1 ст. 135 Сімейного кодексу України.

 

Через Центр надання адміністративних послуг Кам’янської міської ради спільно вирішено розпочати поетапне запровадження надання адміністративних послуг відділів державної реєстрації актів цивільного стану із:

−                   державної реєстрації народження відповідно до ст. 133, ч.1 ст. 135 Сімейного кодексу України;

−                   державної реєстрації смерті  на підставі лікарського свідоцтва про смерть.

 

Через Центр надання адміністративних послуг «Віза» Криворізької міської ради спільно вирішено розпочати поетапне запровадження надання адміністративних послуг відділів державної реєстрації актів цивільного стану із:

−                   державної реєстрації народження відповідно до ст. 133, ч.1 ст. 135 Сімейного кодексу України.

 
 
Актуально станом на 31.10.2018