Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

День відкритих дверей у відділі примусового виконання рішень


 День відкритих дверей у відділі примусового виконання рішень

 День відкритих дверей у відділі примусового виконання рішень

 
 24 жовтня 2018 року студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ завітали на День відкритих дверей, що пройшов у відділі примусового виконання рішень Управління ДВС ГТУЮ у Дніпропетровській області. Працівники відділу розповіли майбутнім юристам про діяльність органів державної виконавчої служби, обов’язки та права державного виконавця, після чого відповіли на питання стосовно проходження стажування в структурному підрозділі Управління ДВС ГТУЮ у Дніпропетровській області.
 Під час заходу молодь на конкретних прикладах дізналась про механізм виконання рішення суду, отримавши на згадку про цей день інформаційні буклети Міністерства юстиції України «Я маю право на виконання рішення суду: Пам’ятка стягувача та Пам’ятка боржника», а також листівки Управління ДВС ГТУЮ у Дніпропетровській області «Діями Втілюємо Справедливість», в яких зазначено порядок прийняття на службу.
 Аби познайомити якомога більшу кількість майбутніх правників з професією державного виконавця у відділах державної виконавчої служби Дніпропетровської області найближчим часом знову пройдуть Дні відкритих дверей. Тож запрошуємо студентів вищих навчальних закладів на екскурсії, які допоможуть визначитися з майбутньою професією!