Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

«БУЛИТИ НЕ КРУТО!»: ОБ’ЄДНУЄМО ЗУСИЛЛЯ У БОРОТЬБІ ПРОТИ ДИТЯЧОЇ АГРЕСІЇ!


 «БУЛИТИ НЕ КРУТО!»: ОБ’ЄДНУЄМО ЗУСИЛЛЯ У БОРОТЬБІ ПРОТИ ДИТЯЧОЇ АГРЕСІЇ!

 «БУЛИТИ НЕ КРУТО!»: ОБ’ЄДНУЄМО ЗУСИЛЛЯ У БОРОТЬБІ ПРОТИ ДИТЯЧОЇ АГРЕСІЇ!

 Діти – наше майбутнє, тож представники органів юстиції Дніпропетровщини разом із Управлінням забезпечення прав людини Національної поліції України, відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області, юридичних клінік закладів вищої освіти, громадських організації «Гуманітарний рух», «Квітнемо разом», «Громадянський рух», міжнародного фонду «Відродження» об’єдналися сьогодні задля порятунку дітей, які вже зазнали агресії від однолітків та попередження подібних ганебних випадків у майбутньому.
 А ще до нас завітала чудова дівчинка Ліза Носенко, яка особисто зіткнулася із підлітковою жорстокістю та зазнала тяжких травм, та її мати Ірина Носенко.
 А ви замислювались, що булінг завдає не просто морально-психологічних травм для дитини, а має іноді прояв у вигляді жорстокого побиття, що супроводжується багаточисленними травмами або ж навіть фізичним каліцтвом? Задля викорінення таких шокуючих прикладів сьогодні нами обговорено низку пропозицій, на реалізацію яких очікуйте найближчим часом!
 Тільки пліч-о-пліч ми зможемо протидіяти шкільному булінгу тож приєднуйтесь та зробимо життя наших юних українців вільним від жорстокості!