Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

 Сьогодні майбутні захисники, а саме курсанти першого курсу склали присяги працівника поліції! У святковий для всіх захисників день нагороди та відзнаки отримали кращі поліцейські Дніпра. Церемонія нагородження відбулася за участі начальника Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області генерала третього рангу Віталія Глуховері та начальника Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, заслуженого юриста України Леоніда Маньковського.

 Захід супроводжувався виконанням особовим складом навчального закладу Державного гімну України під акомпанемент духового оркестру, покладанням квітів до меморіалу загиблим правоохоронцям, проходженням урочистого маршу.

 Також сьогодні склали присягу юного правоохоронця учні загальноосвітніх шкіл м. Дніпра. Клятву члена добровільної громадської організації «Асоціація молодих правоохоронців», створеної на базі університету 24 серпня 2018 року, проголосили 50 старшокласників. У присутності вчителів та батьків юнаки та дівчата пообіцяли «бути гідними громадянами України, чесними, справедливими і вимогливими до себе та своїх товаришів, бути надійною опорою рідним і близьким, поважати старших, проявляти турботу до молодших, дорожити довірою друзів».