Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ДЕНЬ ЮРИСТА В ГОЛОВНОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ УПРАВЛІННІ ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ


 ДЕНЬ ЮРИСТА В ГОЛОВНОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ УПРАВЛІННІ ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 ДЕНЬ ЮРИСТА В ГОЛОВНОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ УПРАВЛІННІ ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 День юриста для представників органів юстиції – особлива урочистість. Вже традиційно до нас із привітаннями завітали наші друзі та надійні партнери, аби разом відсвяткувати професійне свято.
 Звичайно, що з першими словами привітання до колективу звернувся очільник органів юстиції Дніпропетровщини Леонід Маньковський, який висловив велику вдячність колегам, окресливши їх високий професіоналізм та відданість правничій справі та побажав здійснення мрій, злагоди і наснаги.
 Заступник голови обласної ради по виконавчому апарату Олександр Доброгорський відзначив велику роль, яку відіграють органи юстиції у житті регіону, адже вони забезпечують надійний правовий захист громадян. 
 В свою чергу, Голова Відділення Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області Олена Бунякіна закцентувала увагу на багатогранності юридичних напрямків в органах юстиції: від нотаріату до державної реєстрації актів цивільного стану, від державної виконавчої служби до міжнародного співробітництва, проте всіх об’єднує спільне служіння громадянам та Закону. «Нотаріальна спільнота має дуже тісний зв'язок з органами юстиції, адже нотаріат – це їх невід’ємна складова», - зазначила Олена Бунякіна.
 Приєдналася до привітань і Людмила Яцуба, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області, яка зазначила, що наша багаторічна співпраця є одним із ключових важелів у механізмі захисту прав та свобод людини та побажала всім натхнення, щасливого професійного та особистого життя.
 Також до привітань долучився ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Андрій Фоменко, який побажав колегам нових здобутків у професійній діяльності в ім’я процвітання правничої справи та утвердження правопорядку і законності в нашій державі.
 Зі святом! З Днем юриста!