Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Управління ДВС відчинило свої двері для майбутніх правників регіону


 Управління ДВС відчинило свої двері для майбутніх правників регіону

 Управління ДВС відчинило свої двері для майбутніх правників регіону

 Сьогодні 27.09.2018 до Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області завітали майбутні представники юридичної спільноти, а приводом став День відкритих дверей.
 Студентів правничих факультетів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, НТУ «Дніпровської політехніки», а також Університету митної справи та фінансів було запрошено на екскурсію до Музею юстиції, аби познайомити з професією Виконавця. Роздивляючись представлені експонати, майбутні юристи дізналась про історію створення державної виконавчої служби, про становлення системи виконавчого провадження та про те, як з часом змінювався порядок виконання судових рішень.
 Про професію державного виконавця на сучасному етапі студентській молоді розповів начальник Управління Андрій П’ятницький, гостинно запросивши до кабінету на каву-брейк, де презентував відеоролик про діяльність органів державної виконавчої служби Дніпропетровської області.
 Під час жвавого обговорення начальник Управління відповів на запитання студентів, розповів про права та обов’язки державного виконавця, а також запросив усіх бажаючих після закінчення навчання долучитися до органів юстиції. А для того, щоб знати, куди звертатися з питань працевлаштування, майбутнім правникам були вручені розроблені Управлінням буклети «Діями Втілюємо Справедливість», в яких зазначено порядок прийняття на службу.