Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Адресна допомога в дії!


Адресна допомога в дії!

 Сьогодні, спільно з нашими партнерами – Регіональним представником Уповноваженого ВРУ з прав людини у Дніпропетровській області та Першим дніпровським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, відвідали Чечелівський територіальний центр соціального обслуговування громадян.

 Підопічні територіального центру дізналися про напрямки загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», функціонування системи безоплатної правової допомоги в Україні та порядку звернення до місцевих центрів. 

 Також, учасники зустрічі отримали інформацію про основні засади та напрями роботи Омбудсмана в Україні. Окремим блоком заходу стало питання порядку отримання громадянами публічної інформації від органів державної влади та відповідей на звернення громадян. Про це та багато іншого цікавого та корисного розповіла керівниця Регіонального представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини у Дніпропетровській області Тетяна Кокшарова.

 Представник органів юстиції Дніпропетровщини проінформував присутніх про функціонування громадських приймалень Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області, Офісів з надання безоплатної первинної правової допомоги, а також Офісів з отримання правової інформації та надання безоплатної первинної правової допомоги у Дніпропетровській області.

 Зустріч продовжилася жвавим обговоренням конкретних правових проблем, з якими стикаються наші пенсіонери у буденному житті. Зокрема, щодо різниці між договором довічного утримання та дарування: як обрати угоду, щоб не залишитися без майна та догляду. Актуальним стало і питання оформлення субсидії та алгоритму дій у разі, коли в помешканні зареєстрована особа, яка фактично не мешкає та не сплачує за комунальні послуги. 

 Тож більш поінформованими у сфері права стали 25 осіб похилого віку!

 Працюємо для вас, працюємо для кожного!