Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Асоціація правників разом з європейськими партнерами – гості Управління державної виконавчої служби


Асоціація правників разом з європейськими партнерами – гості Управління державної виконавчої служби
   Вчора, 06.09.2018, до Управління ДВС завітали почесні гості: представники відділення Асоціації правників у Дніпропетровській області на чолі з головою відділення, адвокатом Олексієм Савчуком, спільно з європейськими партнерами.
   Асоціація правників України — вагомий учасник громадянського суспільства і надійний партнер міжнародних організацій, які опікуються питаннями реформ у сфері права в Україні, та є лідером у формуванні професійних цінностей і стандартів роботи правника, незалежно від сфери його діяльності.
   На зустрічі начальник Управління Андрій П’ятницький разом із заступником начальника Управління Наталією Храмовою презентували гостям напрацювання з напрямку підвищення престижу професії державного виконавця, розповіли про особливості роботи органів ДВС, роботу Управління з методичного, правового та інформаційного забезпечення, ознайомили з інструментами покращення роботи державних виконавців, які застосовуються у нашому регіоні.  
  Окрім цього, учасники зустрічі обговорили подальші напрямки співпраці та шляхи їх реалізації. Впевнені, що сьогоднішній захід це ще один крок до  удосконалення спільної роботи органів ДВС з представниками правничої спільноти.
  Адже, тільки об’єднуючи зусилля з юристами усіх сфер юридичної практики нам вдасться не тільки збудувати плідну взаємодію, але й покращити професійний розвиток у системі органів державної виконавчої служби Дніпропетровщини.
#ДВС
#ДіямиВтілюємоСправедливість
#ДВСДніпро
#ДержавнийВиконавець