Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Проведено семінар на тему: "Надання безоплатної правової допомоги"


Проведено семінар на тему:
 31 серпня 2018 року на базі Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області було проведено семінар для працівників юридичних служб (юрисконсультів), працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, темою якого стало «Надання безоплатної правової допомоги».
 У якості спікерів виступили заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області Ніна Тутова та директор Третього дніпровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Ващилко.
 Ключовою метою семінару було розкриття системи надання безоплатної правової допомоги на основі Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та шляхів отримання безоплатної первинної і вторинної допомоги.
 Жива та емоційна форма спілкування між учасниками заходу дозволила обмінятися пізнавальною та корисною інформацією, а ліфлети, що розкривають актуальні напрями загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» допомогли у вирішенні конструктивних правових питань.
#MinJust4U
#ЯМП!
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#МінЮст
#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО