Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Привітання працівників відділу нотаріату з професійним святом!!!


Привітання працівників відділу нотаріату з професійним святом!!!
 Напередодні святкування Дня нотаріату України сьогодні у Головному територіальному управлінні юстиції із привітальним словом та щирими побажаннями звернулись директор Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Віталій Гайдук, начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська, начальник Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Леонід Маньковський, заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Тимофій Дудін та голова відділення Нотаріальної палати України у Дніпропетровській області Олена Бунякіна.
 Нотаріуси були нагороджені грамотами від Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області та від відділення Нотаріальної палати України у Дніпропетровської області.
 Щиро вітаємо всіх нотаріусів України з їх професійним святом та бажаємо професійних успіхів та здійснення мрій! Зі святом шановні нотаріуси!