Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВУ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З ФЕРМЕРАМИ ТА ДЕРЖАВНИМИ РЕЄСТРАТОРАМИ СМТ. КРИНИЧКИ ТА КРИНИЧАНСЬКОГО РАЙОНУ


 ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВУ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З ФЕРМЕРАМИ ТА ДЕРЖАВНИМИ РЕЄСТРАТОРАМИ СМТ. КРИНИЧКИ ТА КРИНИЧАНСЬКОГО РАЙОНУ
 28.08.2018 на базі Криничанської РДА «мобільною точкою доступу до надання безоплатної правової допомогою» у складі головних спеціалістів відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації ГТУЮ у Дніпропетровській області Фалько Ю.С. та Мамон П.С. проведено робочу зустріч з представниками агропромислового сектору і державними реєстраторами смт. Кринички та Криничанського району.
 На зустрічі були присутні представники фермерських і сільськогосподарських підприємств району. У ході зустрічі аграріям було повідомлено про поновлення роботи оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя на території Дніпропетровської області та можливість звернення до нього у разі спроби насильницького заволодіння врожаєм чи землею.
 Фермери отримали наочні буклети для землевласників та землекористувачів «Як попередити спроби насильницького заволодіння землею чи врожаєм?», підготовлені управлінням юстиції в рамках проведення інформаційної роботи з представниками АПК, та телефони «гарячих ліній» з оперативного реагування на спроби рейдерства в розрізі районів.
 З державними реєстраторами детально обговорили проблемні питання державної реєстрації пролонгації та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок, процедури уточнення відомостей, отриманих у порядку автоматичної взаємодії між ДЗК та Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, а також особливості нового порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
#MinJust4U
#ЯМП!
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#МінЮст
#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО
#SUCCESSFUL_CASES_OBLJUST_DP
#SUCCESSFUL_CASES_JUSTICE