Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

«МИСТЕЦТВО ЖИТИ В ГРОМАДІ» - У ДНІПРІ РОЗПОЧАВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД


«МИСТЕЦТВО ЖИТИ В ГРОМАДІ» - У ДНІПРІ РОЗПОЧАВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 На базі правового клубу «PRAVOKATOR» за підтримки Координаційного центру з надання правової допомоги та Центру розвитку місцевого самоврядування сьогодні було розпочато семінар для представників об’єднаних територіальних громад на тему «Мистецтвожити в громаді. Розвиток правової спроможності громад», у обговоренні якої також взяли участь і представники органів юстиції Дніпропетровщини.
 Протягом дня учасники семінару отримують змістовні консультації щодо кадрової роботи в ОТГ, особливості здійснення нотаріальних дій на місцях, реєстраційних послуг та про правове регулювання фінансових ресурсів об’єднаних громад.
 Зокрема спікери Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області розкрили представникам ОТГ шляхи протидії рейдерського захоплення сільськогосподарських земель в межах напряму #АгроРейдериСтоп правопросвітницького проекту #ЯМАЮПРАВО та наголосили, що саме підроблення документів є найрозповсюдженішою причиною незаконного захоплення земель.
 Окрім того, серед присутніх представників об’єднаних громад було проведено опитування з метою виявлення ключових правових проблем на місцях.
 Об'єднані територіальні громади мають право на нові знання!