Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Інформуємо...


Інформуємо...

 31 липня 2018 року в актовій залі Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області для працівників юридичних служб (юрисконсультів), працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та працівників апарату ГТУЮ у Дніпропетровській області було проведено семінар на тему «Психологія управління. Як стати керівником – лідером?».

 В якості спікера виступив Сарапин Павло Віталійович, лікар-психотерапевт Регіонального центру психотерапевтичної реабілітації і психопрофілактики.

 Метою семінару було розкриття сутності, значення і змісту психологічних аспектів управління персоналом.

 Розглядалися питання про поняття лідерства, роль керівника в організації, особистісні характеристики керівника, вимоги до нього як до лідера, стилі керівництва і лідерства, дослідження аспектів у системі «керівник-підлеглий».

 Загалом, семінарське заняття було насичене корисною і пізнавальною інформацією та проведене у формі живого спілкування з учасниками заходу.

  Також, працівниками ГТУЮ у Дніпропетровській області, в черговий раз, до учасників семінару доведено інформацію щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», поширено роздаткові матеріали: ліфлети з актуальних правових питань, газета Профспілки органів юстиції Дніпропетровської області «Правовий гарант».