Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ПРОВЕДЕНО РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З АГРАРІЯМИ МІСТА НОВОМОСКОВСЬК ТА НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ


ПРОВЕДЕНО РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З АГРАРІЯМИ МІСТА НОВОМОСКОВСЬК ТА НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ
30 липня 2018 року, відбувся виїзд «мобільної точки доступу до надання безоплатної правової допомоги» у складі головних спеціалістів відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Радченка до Новомосковської районної державної адміністрації з метою проведення робочої зустрічі з представниками АПК та ОТГ м. Новомосковськ та Новомосковського району.
У робочій зустрічі взяли участь, зокрема, представники ТОВ «Агрофірма імені Горького», ПП «Таврія», ФГ «Айсберг», СФГ «Дар’я» та керівник Асоціації фермерів та приватних землевласників Новомосковського району Суліма О.І.
В ході заходу аграріям було повідомлено про поновлення роботи оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя на території Дніпропетровської області та можливість звернення до нього у разі спроби насильницького заволодіння врожаєм чи землею.
Також, присутнім фермерам було повідомлено про способи попередження спроб насильницького заволодіння земельними ділянками: сервіс інформування «СМС-МАЯК», заяву власника та ухвалу суду про заборону вчинення реєстраційних дій. Фермери отримали наочні буклети для землевласників та землекористувачів «Як попередити спроби насильницького заволодіння землею чи врожаєм?» та телефони «гарячих ліній» з оперативного реагування на спроби рейдерства в розрізі районів.

#АГРОРЕЙДЕРИСТОП!