Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

Не маєш коштів на оплату – іди працюй, отримаєш зарплату!


 Не маєш коштів на оплату – іди працюй, отримаєш зарплату!

  

Не маєш коштів на оплату – іди працюй, отримаєш зарплату!
 
 Суди продовжують визнавати мешканців Дніпропетровщини винними у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 183-1 КУпАП, й направляти їх на виконання суспільно корисних робіт аби сплатити заборгованість по аліментах.
 Якщо неплатник аліментів не має ані майна, ані офіційної роботи, закон #ЧужихДітейНеБуває передбачає в такому випадку накладення адміністративного стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт. І на Дніпропетровщині вже такі випадки не поодинокі.
 Так, мешканець міста Марганець, систематично ухиляючись від сплати аліментів на утримання свого неповнолітнього сина, заборгував 51,6 тис. грн. В зв’язку з наявністю заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищував суму відповідних платежів за 6 місяців, державним виконавцем Марганецького міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області застосовано до громадянина Б. заходи посилення відповідальності за несплату аліментів, які полягають в тимчасовій забороні виїжджати за кордон, керувати автомобілем, користуватися зброєю та полювати, а також складено протокол про адміністративне правопорушення, який був направлений на розгляд до Марганецького міського суду Дніпропетровської області. Після винесення судом постанови про визнання громадянина Б. винним у вчинені адміністративного правопорушення передбаченого ст. 183-1 КУпАП, її було надіслано до Томаківського районного відділу з питань пробації, після чого злісного неплатника направлено до Комунального підприємства «Центр комунальних послуг та комунального майна територіальної громади м. Марганець» для виконання суспільно корисних робіт на строк 120 годин, по завершенні яких, зароблені ним кошти перераховані стягувачу в рахунок погашення заборгованості по аліментам.
 Судом призначено виконання суспільно корисних робіт на строк 120 годин і громадянину В. За боржником на момент складання протоколу державним виконавцем Нікопольського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області нараховувалась заборгованість 32,6 тис. грн. Наразі ним виконуються роботи в Покровській сільській раді з метою подальшого перерахунку зароблених коштів стягувачу.
 Роботи з прибирання та благоустрою території міського цвинтаря довелось виконати і мешканцю м. Жовті Води. Ухиляючись від виконання свого батьківського обов’язку щодо утримання дитини, громадини К. заборгував 20,2 тис. грн аліментів. Державним виконавцем Жовтоводського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області було застосовано до неплатника заходи посиленого відповідальності, а також складено протокол про адміністративне правопорушення та направлено до суду, за результатами розгляду якого винесено постанову про притягнення громадянина К. до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт на строк 120 годин. Так П'ятихатським міськрайонним відділом уповноваженого органу з питань пробації Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ було направлено боржника до КП «Ритуальні послуги», а зароблені їм кошти у сумі 2,2 тис. грн. перераховано стягувачу аби частково погасити заборгованість зі сплати аліментів.
 Слід нагадати, що в разі ухилення неплатника від виконання суспільно корисних робіт, їх встановлений строк може бути замінений адміністративним арештом із розрахунку одна доба арешту – 15 год невиконаних суспільно корисних робіт, але не більше 15 діб.