Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

СПІВПРАЦЮ ЗАКРІПЛЕНО ПІДПИСАННЯМ МЕМОРАНДУМУ


СПІВПРАЦЮ ЗАКРІПЛЕНО ПІДПИСАННЯМ МЕМОРАНДУМУ

СПІВПРАЦЮ ЗАКРІПЛЕНО ПІДПИСАННЯМ МЕМОРАНДУМУ

 Сьогодні, під час урочистого відкриття Центру правової освіти, в.о. начальника органів юстиції Дніпропетровщини Ольга Захарова і ректор Університету митної справи та фінансів Дмитро Бочаров, в межах реалізації правопросвітницького проекту #ЯМАЮПРАВО, підписали Меморандум про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Дніпропетровській області та університетом МСФ.
 Маючи успішний досвід багаторічної співпраці з Університетом митної справи та фінансів, ми впевнено реалізуватимемо перспективні ідеї разом із науковим товариством, не тільки підвищуючи рівень правової грамотності населення, а й вдосконалюватимемо професійні навички працівників органів юстиції Дніпропетровщини, завдяки організації курсів підвищення кваліфікації.
 Також для гостей заходу було продемонстровано відеоролик проекту #ЯМАЮПРАВО, а начальником Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Анною Василишиною висвітлено основні напрями реалізації загальнонаціонального проекту #ЯМАЮПРАВО!