Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ПРО ЗАХОДИ ПРОТИДІЇ РЕЙДЕРСЬКИХ СХЕМАМ, ТИПОВІ ПОМИЛКИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ І НЕ ТІЛЬКИ…


 ПРО ЗАХОДИ ПРОТИДІЇ РЕЙДЕРСЬКИХ СХЕМАМ, ТИПОВІ ПОМИЛКИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ І НЕ ТІЛЬКИ…

 ПРО ЗАХОДИ ПРОТИДІЇ РЕЙДЕРСЬКИХ СХЕМАМ, ТИПОВІ ПОМИЛКИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ І НЕ ТІЛЬКИ…

 
 З метою обговорення актуальних змін у чинному законодавстві, напрацювання уніфікованої практики правозастосування та задля спільної протидії аграрному рейдерству у Магдалинівському районі, 12.07.2018 представники Управління державної реєстрації ГТУЮ у Дніпропетровській області Тимофій Дудін, Ростислав Корнюк, Руслан Русаков, Кристина Потапова та представники ГУ Національної поліції зустрілися з державними реєстраторами Магдалинівської та Царичанської райдержадміністрацій, нотаріусами, адміністраторами ЦНАП Магдалинівської РДА та представником відділу Центру ДЗК.
 Першочергово з учасниками заходу обговорили способи протидії рейдерським схемам шляхом недопущення в їх роботі помилок, які можуть призвести до незаконного заволодіння майновими чи корпоративними правами, а також безпосередньо порядок роботи оперативного штабу та його взаємодію з іншими органами влади. Окремо зупинилися на юридичній відповідальності за правопорушення в аграрному секторі, в тому числі, відносно осіб, які надають публічні послуги.
 Конструктивно обговорили особливості державної реєстрації внесення змін, пролонгації та припинення договорів оренди земельних ділянок, особливості спадкування земельних паїв і прав оренди.
 Окрім зазначеного, детально зупинилися на актуальній темі: аналізі та узагальненні типових помилок, яких припускаються державні реєстратори у сфері державної реєстрації юридичних осіб, ФОП, громадських формувань, а також речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, виявлених за результатом проведення камеральних перевірок.