Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ЮСТИЦІЯ – ДЛЯ ЛЮДЕЙ: ВІДКРИТТЯ УНІКАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ПРАВОВОЇ ОСВІТИ У ДНІПРІ


ЮСТИЦІЯ – ДЛЯ ЛЮДЕЙ: ВІДКРИТТЯ УНІКАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ПРАВОВОЇ ОСВІТИ У ДНІПРІ
Сьогодні, з нагоди відзначення 100-річчя органів юстиції, у Дніпрі, за спільною ініціативою Головного територіального управління у Дніпропетровській області та Університету митної справи та фінансів, було урочисто відкрито перший в Україні Центр правової освіти.
 
Почесну місію відкриття Центру здійснили в.о. начальника органів юстиції Дніпропетровщини Ольга Захарова іректор Університету митної справи та фінансів Дмитро Бочаров, за участю почесних гостей: заступника голови обласної ради Олександра Доброгорського, директора Регіонального центру правової допомоги Людмили Яцуби, та голови кваліфікаційної палати комісії адвокатури у Дніпропетровській області Олександра Скірка.
 
Відтепер, на рівні консолідації зусиль у форматі «Влада – науковець – громадськість», кожен громадянин матиме можливість отримати швидку та якісну допомогу у вирішенні своєї правової проблеми: одержати кваліфіковану юридичну консультацію, зразки позовних заяв, якісні поради у їх складанні, та інформаційні ліфлети.
 
Зокрема, в.о. начальника органів юстиції Дніпропетровщини Ольга Захарова зауважила: «Наш новостворений центр є універсальним, оскільки тут можна отримати не тільки безоплатну правову допомогу, а і вичерпну інформацію про основні та актуальні напрями реалізації проекту #ЯМАЮПРАВО!. Ми закликаємо кожного громадянина приєднатись до нового формату комунікації та виступати з ініціативою щодо розгляду актуальних правових питань».

Окрім цього, Ольга Захарова наголосила на суспільній значущості багаторічної співпраці з Університетом митної справи та фінансів і привітала всіх з відкриттям унікальної правової платформи України.