Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

У ДНІПРІ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТРАТЕГІЇ «МЕХАНІЗМ МАЛИХ КРОКІВ»


 У ДНІПРІ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТРАТЕГІЇ «МЕХАНІЗМ МАЛИХ КРОКІВ»

 У ДНІПРІ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТРАТЕГІЇ «МЕХАНІЗМ МАЛИХ КРОКІВ»

Сьогодні за участі радника Міністра внутрішніх справ України Івана Варченка, заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Володимира Юрченка, начальника Управління Служби безпеки України в Дніпропетровській області Андрія Олійника, в.о. начальника органів юстиції Дніпропетровщини Ольги Захарової, проведено засідання круглого столу щодо Стратегії відновлення цілісності України і деокупації Донбасу «МЕХАНІЗМ МАЛИХ КРОКІВ», що проходив на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.
Участь у дискусії взяли також представники місцевої влади, громадських організацій, адвокатури, засобів масової інформації, науковців та духовенства, адже питання, що винесене на розгляд має дуже велику державну та суспільну важливість.
Круглий стіл розпочав свою роботу зі вступного слова ректора ДДУВС полковника поліції Андрія Фоменка, який зазначив, що кожен громадянин України повинен перейматися питаннями деокупації наших територій.
«Питання відновлення цілісності України та деокупації Донбасу є одним із найболючіших для нашого народу. Ми бачимо, як багато зусиль докладається з боку держави, аби вирішити ці питання. Наш навчальний заклад не залишився осторонь. Кожен із нас робить свій внесок у цю справу», – сказав Андрій Фоменко.
Радник Міністра внутрішніх справ України Іван Варченко заявив, що Стратегія МВС по відновленню цілісності України та деокупації Донбасу розроблена таким чином, що дозволяє залучати ту кількість миротворчих військ, яку погодиться надати міжнародна спільнота.
До речі, одним із актуальних питань круглого столу було також вирішення проблематики реєстрації актів цивільного стану та оформлення спадщини громадянами, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, яке, із наведенням шляхів вирішення та наведенням статистичних даних висвітлила в.о. начальника Головного територіального управління юстиції Ольга Захарова.
«Напевно, не існує такого законодавства, яке було б здатне передбачити та врегулювати всі можливі спірні випадки, адже життєві ситуації набагато складніші та різноманітніші. Однак кроки в напрямку врегулювання законодавства зроблено, і на цьому етапі вони якоюсь мірою полегшують життя частини громадян», - резюмувала свій спіч Ольга Захарова.
#MinJust4U
#ЯМП!
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#МінЮст