Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР З ПИТАНЬ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ВІДОМОСТЕЙ ПРО СТРУКТУРНІ УТВОРЕННЯ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ


ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР З ПИТАНЬ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ВІДОМОСТЕЙ ПРО СТРУКТУРНІ УТВОРЕННЯ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ
12 червня 2018 року у місті Павлоград в рамках реалізації в Україні загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» представником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області було проведено семінар для представників організацій політичних партій за темою «Актуальні питання внесення змін до відомостей про структурні утворення політичних партій».
На заході були присутні шість представників організацій та політичних партій з міст Павлоград та Тернівка, Павлоградського та Петропавлівського районів.
Під час семінару були розкриті правові аспекти, які виникають при внесенні змін до відомостей про структурні утворення політичних партій, та наголошено на особливостях внесення змін до організацій політичних партій зі статусом юридичної особи і без статусу юридичної особи. За його результатами були надані вичерпні консультації та обговорено проблемні питання, які виникають під час підготовки документів для державної реєстрації.
Крім того, учасникам семінару було розповсюджено корисну друковану продукцію Міністерства юстиції України, зокрема, інформаційні ліфлети проекту «Я МАЮ ПРАВО», які містять детальну інформацію щодо реалізації та захисту своїх прав.