Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ІНФОРМУЄМО


ІНФОРМУЄМО

 Команда юстиції Дніпропетровської області спільно зі своїм старий добрим партнером, КЗ «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром» Дніпропетровської обласної ради, провели акцію з нагоди святкування Дня захисту дітей!

Допомогти з'явитися дитині на світ та зберегти її здоров'я батькам допомагають лікарі, а юстиція - допомагає захистити її права на щасливе дитинство та йде з малюком з перших кроків і протягом усього життя.
Завітали привітати породіль та вручити молодим батькам свідоцтва про народження малюків у "святая святих" сьогоднішньго дня - Дніпропетровский Обласний Перінатальний Центр представники Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області — начальник Управління державної реєстрації ГТУЮ у Дніпропетровській області Тимофій Дудін, заступник начальника Управління - начальник Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Наталія Щебликіна та начальник Соборний районний у місті Дніпрі відділ ДРАЦС Наталья Хоменко.
Зробити дитину щасливою, бачити її здоровою, радіти його успіхам — це головні бажання батьків! Ми приєднуємось до побажань та зичимо, щоб усі дитячі мрії збувалися, а батьківські задуми та сподівання - справджувалися!