Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ПРОДОВЖУЄМО ІНФОРМУВАТИ НАСЕЛЕННЯ ПРО СВОЇ ПРАВА


ПРОДОВЖУЄМО ІНФОРМУВАТИ НАСЕЛЕННЯ ПРО СВОЇ ПРАВА

Хто входить до складу Європейського Союзу? Які є перспективи для України? Що являє собою Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом? Як звернутись до Європейського суду з прав людини? Про це та більше дізнались студенти 

Дніпровського технікуму зварювання та електроніки ім. Є.О. Патона під час правового воркшопу «Лабіринтами європейського права».

Представники відділу судової роботи та міжнародного співробітництва спільно з представниками відділу правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти та представниками Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова за допомогою активного діалогу та тематичних відеороликів змогли донести студенству основні положення, що стосуються діяльності Європейського союзу. І, звичайно, не оминув увагою захід і загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»: члени Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Дніпропетровській області розповсюдили тематичні ліфлети проекту та поспілкувались зі студенством про важливість цього проекту.

#ЯМАЮПРАВО!

#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО

#ДеньЄвропи