Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ПРАВОВИЙ ВОРКШОП ДЛЯ СТУДЕНТІВ


ПРАВОВИЙ ВОРКШОП ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Зовсім скоро відзначатимемо День Європи, а тому активуємо свої сили заради якісного інформування мешканців Дніпропетровщини про цей день!

Саме тому, сьогодні провели правовий воркшоп «Діяльність органів юстиції у європейському вимірі для студентів» для студентів  Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.
 
Представниками відділу судової роботи та міжнародного співробітництва спільно з представниками відділу правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти було сповіщено про порядок захисту основоположних прав і свобод громадянина в Європейському суді з прав людини. Крім того, було висвітлено практичні аспекти специфіки роботи сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області та наведено цікаві випадки з судової практики.
 
Не оминув увагою захід і Координаційну раду молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції – вони розповсюдили корисну друковану інформацію Міністерства юстиції України для студентів.