Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ПРОВЕДЕНО ЗУСТРІЧ З АГРАРІЯМИ М. НОВОМОСКОВСЬК ТА НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ


ПРОВЕДЕНО ЗУСТРІЧ З АГРАРІЯМИ М. НОВОМОСКОВСЬК ТА НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ

 ПРОВЕДЕНО ЗУСТРІЧ З АГРАРІЯМИ М. НОВОМОСКОВСЬК ТА НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ

11.05.2018 у приміщенні Новомосковської РДА було проведено семінар у форматі робочої зустрічі з представниками АПК (землевласниками та землекористувачами)          м. Новомосковськ та Новомосковського району. У вказаному заході взяли участь: заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації ГТУЮ у Дніпропетровській області Тимофій Дудін, заступник начальника Управління – начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації ГТУЮ у Дніпропетровській області Руслан Русаков та представники АПК Новомосковського району, зокрема, ТОВ «Кайдаки-Агро», ПАТ «Агроком», фермерські господарства: «Федорик», «Любава», «Вітал Агросвіт 09», «Тур О.В.», «Орбіта», «Айсберг», «Світанок»; ТОВ АПК «Спаський», ТОВ АФ «Рассвет», ТОВ «Михайлівське +», ТОВ «Дружба», ТОВ "Ягідне".
Аграріям було повідомлено про поновлення роботи оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя на території Дніпропетровської області в рамках роботи регіональної міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств і проінформовано про існуючі засоби захисту землі та врожаю від протиправних посягань.
Також в ході проведення зустрічі фермери отримали наочні пам’ятки «Як попередити спроби протиправних посягань на землю?» та телефони «гарячих ліній» для оперативного реагування на спроби несанкціонованого заволодіння землею по відповідних районах.
#ЯМП!
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#МінЮст
#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО
#SUCCESSFUL_CASES_OBLJUST_DP
#SUCCESSFUL_CASES_JUSTICE