Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 56 746-08-91
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ОБГОВОРИЛИ НОВИЙ НАПРЯМОК РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»


НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ОБГОВОРИЛИ НОВИЙ НАПРЯМОК РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»

 НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ОБГОВОРИЛИ НОВИЙ НАПРЯМОК РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»

На початку минулого тижня Мін`юст запровадив ще один напрямок, за яким реалізується загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» - це протидія домашньому насильству.
Саме з метою щонайякіснішої імплементації нового законодавства про протидію домашньому насильству у нашому регіоні та подальшої реалізації на високому рівні всіх напрямків проекту «Я МАЮ ПРАВО!», сьогодні на базі Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області було проведено робочу нараду під головуванням першого заступника начальника органів юстиції регіону Ольги Захарової. На робочій зустрічі були присутні: голова Апеляційного суду Дніпропетровської області Наталія Деркач, начальник територіального управління Державної судової адміністрації України в Дніпропетровській області Ганна Ігнатьєва, начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій Андрій Кульбач, начальник управління територіальної оборони оперативного командування «Схід» Сергій Калашніков, а також представники закладів охорони здоров`я та представники інших партнерських установ та організацій.
У ході робочої зустрічі були визначені основні напрямки співпраці щодо протидії домашньому насильству в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на території Дніпропетровщини. Велику увагу учасники наради приділили важливості інформування населення про положення закону, саме тому співпраці у цій сфері приділятиметься багато уваги і надалі.
Сподіваємось, що наша співпраця в рамках втілення цього напрямку проекту у життя сприятиме зменшенню кількості випадків домашнього насильства на території регіону та викорінить таке негативне явище взагалі.
 
#ЯМАЮПРАВО!
#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО
#СтопНасильство