Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

У ДНІПРІ ВИЗНАЧИЛИ МОЛОДИХ «ГЛАДІАТОРІВ ПРАВА»


У ДНІПРІ ВИЗНАЧИЛИ МОЛОДИХ «ГЛАДІАТОРІВ ПРАВА»

 У ДНІПРІ ВИЗНАЧИЛИ МОЛОДИХ «ГЛАДІАТОРІВ ПРАВА»

Протягом трьох днів у Дніпрі тривала запекла боротьба серед учнівської спільноти нашого міста, адже цього тижня у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ пройшов інтелектуальний турнір «Гладіатори права» за підтримки Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області та в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», а також об`єднав близько 260 юних знавців права.
У боротьбі за першість учасники пройшли три тури. У першому турі відбувалась презентація команди, тобто оцінювалась її назва, девіз та емблема, а у другому та третьому турах визначався загальний правовий рівень обізнаності школярів.
Оцінювали гру команд представники органів юстиції Дніпропетровщини, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та Дніпровської міської ради, які були членами журі цього турніру.
Загалом, в заході прийняли участь 26 команд, але перемогу здобули найобізнаніші юні правники. Так, І місце отримала команда Міського юридичного ліцею, ІІ місце – команди Спеціалізованої школи № 13 та Навчально-виховного комплексу № 122.
Переможці та учасники заходу отримали дипломи та почесні грамоти, а також правові подаруночки від Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області та Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ у вигляді інформаційних ліфлетів, які містять методичні рекомендації щодо реалізації та захисту своїх прав.
Вітаємо переможців!