Ц
Ц
А
А
А+

Головне територіальне
управління юстиції
у Дніпропетровській області

 • 49027, м. Дніпро,
  пр. Дмитра Яворницького, 21-А
 • +380 562 46-70-65
  факс: 39-85-91
 • info@dp.minjust.gov.ua
 • Прийомні години:
  Пн.- Чт. з 9.00 - 18.00
  Пт. з 9.00 - 16.45
 • Обідня перерва:
  з 13.00 - 13.45
Розмір шрифта:

ЮСТИЦІЯ + ГРОМАДСЬКІСТЬ АБО ПАРТНЕРСТВО ПО-НОВОМУ


ЮСТИЦІЯ + ГРОМАДСЬКІСТЬ АБО ПАРТНЕРСТВО ПО-НОВОМУ

 ЮСТИЦІЯ + ГРОМАДСЬКІСТЬ АБО ПАРТНЕРСТВО ПО-НОВОМУ

Взаємодіяти в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» - легко! Відтепер на Дніпропетровщині створено правоосвітню онлайн платформу «Правоосвітній Хаб Дніпропетровщини»!
Тепер кожен охочий громадський активіст, який бажає мати актуальну правову інформацію в рамках проекту, має змогу знайти її на Єдиній електронній пошті або за загальнодоступним посиланням. А для того, аби мати взаємну підтримку в реалізації згенерованих правоосвітніх ініціатив цілодобово, створено групу у месенджері.
«Ми зібрали вас сьогодні, аби об`єднати наші спільні зусилля задля виховання правосвідомого суспільства нашого регіону. І, на мою думку, ви – це та категорія населення, яка зможе надати нам рекомендації щодо того, яка правова допомога і для якої з категорій населення є наразі найбільш потрібною», - зазначила начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Арзу Василишина.
Від щирого серця дякуємо всім, хто взяв участь у круглому столі, а також Центру громадських та культурних ініціатив «Тамариск» за сприяння в організації цього заходу та покладаємо великі надії, що цей день стане ще одним вагомим кроком задля правової освіти населення.
Юстиція відкрита для людей!
 
#ЯМП!
#ЮСТИЦІЯ_ДНІПРО
#SUCCESSFUL_CASES_OBLJUST_DP